לייזר במקום סכין או על מילוי קמטים, כתמים, צלקות ועור צעיר.

שתפו את המאמר:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

קיצורי דרך:

באמצעות טכנולוגיות חדישות של קרני אור ניתן להצעיר ולחדש את העור, לטשטש קמטים וקמטוטים,להעלים כתמי גיל ושמש ואפילו להעלים ולטשטש צלקות אקנה וצלקות שנגרמו כתוצאה מניתוח או פציעה.

בארצות הברית התופעה כבר מוכרת מזה כמה שנים – אנשים הרוצים לעבור טיפולים של אנטי אייג’ינג – הצערת וחידוש עור הפנים, מיצוק העור, טשטוש והעלמה של קמטים, העלמה של צלקות וכו’, מעדיפים לא לעבור טיפולים חודרניים ופולשניים כניתוחי מתיחת פנים ופילינג.
הטרנד העולמי העכשווי הוא טיפולי פנים באמצעות קרני אור. ללא התערבות כירורגית. שעלולה להיות כואבת, עלולה לשנות את ההבעה הטבעית של המטופל ודורשת זמן החלמה של ימים או שבועות. טיפולים אסתטיים בטכנולוגיות אור הם אחד הטרנדים הלוהטים ביותר בעולם כיום: למעלה משלושים מליון טיפולים בשנה מתבצעים ברחבי העולם, בשווי של כתשעה מיליארד דולר בשנה.
אחת המרפאות הראשונות שהביאו את הטיפולים לארץ היא מרפאת יו אסתטיקס – מרפאת מומחים לאסתטיקה ללא התערבות כירורגית (כמו למשל ניתוחים פלסטיים), שממוקמת בהרצלייה .

המרפאה מתמחה בהצערת עור הפנים,טשטוש והעלמת קמטים, העלמת צלקות אקנה, חידוש ומיצוק עור הפנים, העלמת נימי דם בפנים, העלמת כתמי גיל וכתמי פיגמנטציה, וטיפול בסימני מתיחה.  כל זאת בסדרות של 3-5 טיפולים שמתבצעים בערות מלאה וללא אלחוש.אורכו של טיפול ממוצע הוא כעשרים דקות כשלאחריו ישוב המטופל או המטופלת לשגרת יומו.

הצערת העור,מילוי קמטים וטיפול בצלקות

1540 FRACTIONAL של חברת  PALOMAR האמריקאית היא טכנולוגית לייזר שבה מבצעים טיפולים של הצערת והחייאת עור הפנים( רג’ובניישן ),טשטוש של קמטים וקמטוטים,טשטוש של צלקות וצלקות אקנה ואפילו טיפול לטשטוש של סימני מתיחה שנגרמים כתוצאה משינויי משקל קיצוניים.

קמטים:ככל שאנו מתבגרים הגוף מייצר פחות קולגן,העור שוקע וכך נוצרים קמטים.הטכנולוגיה החדישה מציעה למעשה את האלטרנטיבה הטבעית לטיפול בקמטים, קרני הלייזר גורמות לגוף לייצר מחדש את חומרי המילוי הטבעיים: קולגן ואלסטין באזור המטופל,וכשהגוף מייצר אותם הם ממלאים ומטשטשים את הקמט או הצלקת מבפנים. ההבדל הדרמטי בהשוואה לכל שיטת טיפול אחרת בקרן לייזר, הוא אורך הגל: בהשוואה למכשירים אחרים עם עומק גל קצר, המכשיר החדש מספק גל באורך 1540 ננומטר (יחידת מדידה של קרן לייזר ) החודר לשכבת העור העמוקה, בה נמצא הקולגן וגורם לייצור של רקמת חיבור חדשה.

חידוש והצערת העור:בתהליך שהוא חילופי לפילינג בינוני, 1540 FRACTIONAL מנקב נקבוביות זעירות בעור הפנים שיוצרות רשת סבוכה של חורים מיקרוניים  והגוף בתהליך טבעי ממלא אותם ברקמה חדשה  וצעירה .

צלקות וצלקות אקנה: מיקוד של קרני לייזר באזורים מצולקים גורם לפיברופלסט,תאי רקמת החיבור,להפריש קבוצה מורכבת של פוליסכרידים (רב-סוכריים )וחלבונים שמייצרים את הקולגן וע”י כך מטשטשים ומעלימים צלקות שונות החל מצלקות אקנה וכלה הצלקות טראומטיות שנגרמו מפציעה או ניתוח ואפילו בסימני מתיחה.

מיצוק העור

מיצוק עור רפוי ומדולדל,בעיקר באזורים של: הלסת, הלחיים, הצוואר והבטן. הטיפולים מתבצעים בטכנולוגית  DEEP IR של חברת PALOMAR האמריקאית  טכנולוגיה זו  מבוססת  על פעימות של קרניים אינפרה אדומות  שחודרות אל הדרמיס, הרקמה השוכנת מתחת לעור החיצוני. ה- DEEP IR מקרין את הקרניים במקבץ של עמודים זעירים שמגיעים לשטח רחב יותר בדרמיס ומונעים אפשרות של חימום יתר בשכבת העור החיצונית. הקרניים יוצרות בדרמיס איים זעירים ומחוממים המתניעים תהליך של תגובה טבעית לריפוי עצמי וכתוצאה מכך העור שמעל נמתח ומתיישר.

 

נימי דם וכתמי פיגמנטציה


טיפול זה מיועד הן לכתמי שמש וגיל, המופיעים בעיקר כתוצאה מנזקים מצטברים של חשיפה לשמש בפנים, חזה וידיים והן לנימי דם מורחבים. הטיפול מתבצע  עי קרני IPL, של  חברת PALOMAR האמריקאית. קרניים אלה מתפרסות על פני שטח גדול יותר מאשר קרני הלייזר הממוקדות. פולסי האור נטמעים בנימי הדם או בכתמים, מחממים  אותם וגורמים להם להיעלם..

YOU+


יו + הוא טיפול חדש המשלב הזרקות של חומרי מילוי או בוטוקס ביחד עם טיפולים בקרני אור  זהו הטיפול המושלם למראה צעיר וטבעי ללא סכין ניתוח: ההזרקות מעלימות קמטים באופן מיידי ומשפרות את קו הפנים ואילו הטיפול בקרני האור מצעיר וממצק את העור,ממלא קמטוטים שבהם לא נהוג להזריק, ומנקה נגעים כמו נימים כתמים, ואפילו צלקות זעירות.השילוב של הטכנולוגיות הטיפוליות העכשוויות  מעניק למטופלת תוצאה מושלמת.

כל הטיפולים במרפאת יו אסתטיקס מתבצעים על ידי רופא מיומן. בהשוואה לטיפולים אחרים שגורמים לכאבים, לאי נעימות ולאשפוז, הטיפולים במכשירים החדשים הם הפתעה נעימה: המטופל או המטופלת שוכבים על מיטת טיפולים וללא הכנות מיוחדות או אלחוש, הרופא עובר על עור הפנים מס’ פעמים  והתחושה היא של עקצוצים קלים. משך הטיפול הוא כעשרים דקות שלאחריהן אפשר לחזור לשגרת היום. התגובה המיידית של העור לאחר הטיפול היא נפיחות קלה ואדמומיות באזורים שטופלו, שאותם אפשר להסתיר בקלות עם מעט מייקאפ. לאחר 12-24 שעות מגלים שרוב הסימנים חלפו, ומתחילים לראות את השינוי בעור.

לקוחות חדשים? מגיע לכם טיפול בוטוקס מתנה!

*מיועד ללקוחות חדשות בלבד מגיל 30+. מתנה אחת ללקוחה שרוכשת טיפול נוסף אין כפל מתנות . מותנה בכפוף להתאמה רפואית

מרפאת מומחים ללא התערבות כירוגית

לכל סוגי הטיפולים לחץ כאן >>

מאמרים נוספים בנושא:

Sex with hot twins.

Sex with hot twins. Daniel had a high temperature and he needed to urgently call an ambulance. When the guy porn hd videos opened the

Sex on the beach.

Sex on the beach. Names and some details have been changed for privacy reasons. I can't contain this story, but I can't tell anyone I

לטיפולי הבוטקוס המתקדמים שלנו