שתפו את המאמר:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

קיצורי דרך:

נתחיל בשאלה : מהו האיבר הגדול ביותר בגוף האדם ? תשובה : העור .העור שלנו  הוא לא רק האיבר הגדול ביותר ,הוא  גם ניחן בזיכרון , לא סתם זיכרון , אלא כזה שנמשך שנים רבות .הוא זוכר את כל אותם רגעים קסומים שבילינו על שפת הים , את השעות בהן שכבנו בשמש ומרחנו את הגוף בבייבי אויל ,הוא זוכר את החשיפה לשמש בצבא ובמילואים . לעור שלנו יש “זיכרון של פיל “.

שנים רבות לאחר חשיפה לשמש “מוכיח “לנו העור שהוא לא שכח את את אותם רגעים של חוסר זהירות , וההוכחה לכך הם אותם כתמים כהים מכוערים שמופיעים אצל חלק מאיתנו בכל אותם מקומות שנחשפו לשמש : בעיקר על הפנים ,על כפות הידים ובמחשוף .

הכתמים הכהים הללו הם הצטברות של פיגמנט שנקרא מלנין . כיום ניתן להיפטר מרוב הכתמים בטיפול רפואי של קרני אור שמתבייתות על המלנין , מחממות וממיסות אותו . במרפאת יו אסתטיקס אנחנו מבצעים את הטיפולים האלה משנת 2007 בהצלחה גדולה וזה הפך להיות אחד הטיפולים הפופולריים ביותר שלנו .

הפרוצדורה פשוטה  : מגיעים לשיחת יעוץ עם רופא שבודק אם המטופל מתאים לטיפול , מחליטים על האזורים שבהם הולכים לטפל ,  הטיפול עצמו קל מאד וכל מה שהמטופל ירגיש הם עקצוצים במקום הטיפול . לאחר החשיפה לקרני האור יתכהה הכתם ולאחר מספר ימים יחל להתמוסס ולהיעלם .

בדרך כלל נדרשת סדרה של שלושה טיפולים כדי להגיע לתוצאות מירביות . הטיפול מומלץ לכל אדם עם בריאות תקינה , אך לא לבעלי עור שחום מאד , או שזוף במיוחד .

לאחר הטיפול חשוב להימנע מחשיפה ממושכת לשמש , הכוונה היא שאדם אינו צריך לשנות את שגרת יומו במידה והוא עובד ,במקום סגור , אדם כזה יוכל לעשות את הטיפול בכל עונות השנה . לעומת זאת ספורטאי שנחשף שעות רבות לאור השמש או אדם שעבודתו מתבצעת במקום פתוח – אזי מומלץ לעשות את הטיפול בחודשי החורף .

פרטים נוספים באתר מרפאת יו אסתטיקס .www.you-est.com

לקוחות חדשים? מגיע לכם טיפול בוטוקס מתנה!

*מיועד ללקוחות חדשות בלבד מגיל 30+. מתנה אחת ללקוחה שרוכשת טיפול נוסף אין כפל מתנות . מותנה בכפוף להתאמה רפואית

מרפאת מומחים ללא התערבות כירוגית

לכל סוגי הטיפולים לחץ כאן >>

מאמרים נוספים בנושא:

Sex with hot twins.

Sex with hot twins. Daniel had a high temperature and he needed to urgently call an ambulance. When the guy porn hd videos opened the

Sex on the beach.

Sex on the beach. Names and some details have been changed for privacy reasons. I can't contain this story, but I can't tell anyone I

לטיפולי הבוטקוס המתקדמים שלנו