שתפו את המאמר:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

קיצורי דרך:

נתחיל בשאלה : מהו האיבר הגדול ביותר בגוף האדם ? תשובה : העור .העור שלנו  הוא לא רק האיבר הגדול ביותר ,הוא  גם ניחן בזיכרון , לא סתם זיכרון , אלא כזה שנמשך שנים רבות .הוא זוכר את כל אותם רגעים קסומים שבילינו על שפת הים , את השעות בהן שכבנו בשמש ומרחנו את הגוף בבייבי אויל ,הוא זוכר את החשיפה לשמש בצבא ובמילואים . לעור שלנו יש “זיכרון של פיל “.

שנים רבות לאחר חשיפה לשמש “מוכיח “לנו העור שהוא לא שכח את את אותם רגעים של חוסר זהירות , וההוכחה לכך הם אותם כתמים כהים מכוערים שמופיעים אצל חלק מאיתנו בכל אותם מקומות שנחשפו לשמש : בעיקר על הפנים ,על כפות הידים ובמחשוף .

הכתמים הכהים הללו הם הצטברות של פיגמנט שנקרא מלנין . כיום ניתן להיפטר מרוב הכתמים בטיפול רפואי של קרני אור שמתבייתות על המלנין , מחממות וממיסות אותו . במרפאת יו אסתטיקס אנחנו מבצעים את הטיפולים האלה משנת 2007 בהצלחה גדולה וזה הפך להיות אחד הטיפולים הפופולריים ביותר שלנו .

הפרוצדורה פשוטה  : מגיעים לשיחת יעוץ עם רופא שבודק אם המטופל מתאים לטיפול , מחליטים על האזורים שבהם הולכים לטפל ,  הטיפול עצמו קל מאד וכל מה שהמטופל ירגיש הם עקצוצים במקום הטיפול . לאחר החשיפה לקרני האור יתכהה הכתם ולאחר מספר ימים יחל להתמוסס ולהיעלם .

בדרך כלל נדרשת סדרה של שלושה טיפולים כדי להגיע לתוצאות מירביות . הטיפול מומלץ לכל אדם עם בריאות תקינה , אך לא לבעלי עור שחום מאד , או שזוף במיוחד .

לאחר הטיפול חשוב להימנע מחשיפה ממושכת לשמש , הכוונה היא שאדם אינו צריך לשנות את שגרת יומו במידה והוא עובד ,במקום סגור , אדם כזה יוכל לעשות את הטיפול בכל עונות השנה . לעומת זאת ספורטאי שנחשף שעות רבות לאור השמש או אדם שעבודתו מתבצעת במקום פתוח – אזי מומלץ לעשות את הטיפול בחודשי החורף .

פרטים נוספים באתר מרפאת יו אסתטיקס .www.you-est.com

לקוחות חדשים? מגיע לכם טיפול בוטוקס מתנה!

*מיועד ללקוחות חדשות בלבד מגיל 30+. מתנה אחת ללקוחה שרוכשת טיפול נוסף אין כפל מתנות . מותנה בכפוף להתאמה רפואית

מרפאת מומחים ללא התערבות כירוגית

לכל סוגי הטיפולים לחץ כאן >>

מאמרים נוספים בנושא:

לטיפולי הבוטקוס המתקדמים שלנו