מילוי שפתיים בשיטת יו אסתטיקס

שתפו את המאמר:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

קיצורי דרך:

מילוי שפתיים , או הגדלה , או  עיבוי שפתיים , נחשבת לאחת מהפעולות הנפוצות והפופולריות ביותר בתחום הרפואה האסתטית. הטיפול מיועד לאנשים עם שפתיים דקות מדי , או כאלו שסובלים מחוסר סימטריות בעובי של השפה העליונה או התחתונה.

במרפאת יו אסתטיקס אנחנו מגשימים חלום  לנשים וגם לגברים ששואפים לשנות ולשפר את מראה השפתיים שלהם ,כך שיראו מלאות יותר וחושניות יותר – תוך כדי שמירה על המראה הטבעי ולא מוגזם או מנופח מדי .

שיטת ההזרקה הייחודית שלנו מבטיחה שתקבלי את השיפור שלו את שואפת –  ומראה טבעי לחלוטין .

התהליך לקבלת שפתיים מושלמות מתבצע קודם כל בשיחת יעוץ עם המטופלת שבה ביחד עם הרופאה יורדים לשורש הבעיה ומחליטים מה יהיה הפתרון המתאים ביותר .

לאחר מכן מתחיל הטיפול שמורכב ממספר פעולות : הדגשה של מסגרת השפתיים, מילוי של השפתיים – עליונה, תחתונה או שילוב של שתיהן, עיצוב של זוויות הפה, עיצוב של השקע שבין האף לשפה העליונה , כל זה

עד לקבלת המראה המושלם .

בדרך כלל מתבצע טיפול אחד של הזרקות , כששבועיים לאחר מכן מתבצעת פגישת ביקורת שכוללת במידת הצורך תוספות של חומר- במידה וצריך  .

הטיפול נחשב לטיפול קל יחסית מבחינת כאב והוא אורך כחצי שעה של הכנה עם חומר אלחוש, ולאחר מכן כחצי שעה נוספת של טיפול – שלאחריו יכולה המטופלת לחזור מייד לשיגרת יומה ,

עם שפתיים יפות וחושניות יותר .

לקוחות חדשים? מגיע לכם טיפול בוטוקס מתנה!

*מיועד ללקוחות חדשות בלבד מגיל 30+. מתנה אחת ללקוחה שרוכשת טיפול נוסף אין כפל מתנות . מותנה בכפוף להתאמה רפואית

מרפאת מומחים ללא התערבות כירוגית

לכל סוגי הטיפולים לחץ כאן >>

מאמרים נוספים בנושא:

Orgasm in the car with a shy teen girl.

Orgasm in the car with a shy young girl. She came to my office and offered to advertise our company in their newspaper. While she

Deepthroat Olga.

Deepthroat Olga Olga is an art student, I met her through a good friend who is studying at the same academy in Vienna as me.

לטיפולי הבוטקוס המתקדמים שלנו