למלא קמטים ולעצב פנים – אבל שיראה טבעי …

שתפו את המאמר:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

קיצורי דרך:

את נראית מצוין , היית בחופש ? זו תספורת חדשה ? את נראית ממש נהדר .וואו מתאים לך הלוק הזה ,מה עשית ? – אלו  הן התגובות שאני רוצה שאת תקבלי לאחר טיפול .

מילוי ועיצוב פנים באמצעות הזרקות של חומרי מילוי (חומצה היאלורונית ) ובוטוקס ,הם הטרנד החם עכשיו , כמעט כולן עושות , ולמרביתן זה מחמיא מאד ,האישה בת הארבעים וחמש או החמישים וחמש – ואפילו אחותן הבוגרת בת השישים וחמש ,נראות היום צעירות בהרבה מכפי שנראו נשים בגילאים האלה ,עד רק לפני עשר שנים – אכן חמישים הוא הארבעים החדש .

והיד עוד נטויה ,הרבה חומרים וטיפולים חדשים – כולל לייזר מתוחכם להצערת עור הפנים ,גורמים לנו להיראות צעירים מגילנו ולהרגיש טוב כל בוקר מחדש כשאנחנו מסתכלים במראה .

אבל ישנו גם הסיכון של הטיפול המוגזם : פה ושם אנחנו נתקלים בנשים עם מראה מופתע : מצח מתוח מדי ועיניים פעורות לרווחה , שפתיים לא פרופורציונליות ,עצמות לחיים מוגבהות במיוחד .

כל אלו משווים למטופלת מראה לא טבעי ולעתים גרוטסקי – החוכמה היא להבין את היתרונות ואת המגבלות של מבנה הפנים של כל מטופלת , ולעבוד ולשפר את הקיים .

זה טבעי לבקש לטפל בקמטים במצח , אבל לא טבעי לדרוש מהרופא להזריק עוד קצת חומר …כדי לקבל מצח חלק לחלוטין ובכך אולי לאבד את ההבעה והמראה הטבעי .

אם יש לך שפתיים דקות במיוחד , נכון לתת להם עיבוי עדין וקונטור יפה – לא נכון לבקש שפתיים עסיסיות  כמו אלו של סקרלט ג’והנסון ,הפרופורציות של הפנים שלך לא בנויות לזה . ואל תשכחי שזה טבעי שהשפה התחתונה שלך קצת בולטת יותר מזו העליונה (בכשני מ”מ)- אז אל תנסי להשוות אותן ,מפני שזה לא יראה טבעי .

ככלל אף אחד מאתנו לא נולד עם פרופורציות מושלמות בפנים -צד ימין תמיד יהיה קצת שונה מצד שמאל , הקמט בצדי האף תמיד יהיה עמוק יותר בצד אחד של הפנים , וזה בסדר ,זהו המראה הטבעי שלנו , ולא צריך “לתקן” אותו – צריך לטשטש את הקמטים , אבל בחוכמה ותוך כדי התייחסות למראה הטבעי שלנו .

ממה נובעות הטעויות ? או מדרישות  לא ריאליות של מטופלת , או מחוסר ניסיון של רופא שאינו מיומן מספיק , או שהוא מפחד להפסיד לקוחה ולכן יעשה את הטיפול כפי שהיא דורשת מבלי להתייחס למגבלות הטבעיות . רופא טוב לעולם לא יסכים לבצע פרוצדורה שאינה תואמת את מבנה הפנים

וכפי שנאמר בתחילת המאמר : המוטו שלנו הוא:

אנחנו רוצים שיחמיאו לך – אבל שיראה טבעי

לקוחות חדשים? מגיע לכם טיפול בוטוקס מתנה!

*מיועד ללקוחות חדשות בלבד מגיל 30+. מתנה אחת ללקוחה שרוכשת טיפול נוסף אין כפל מתנות . מותנה בכפוף להתאמה רפואית

מרפאת מומחים ללא התערבות כירוגית

לכל סוגי הטיפולים לחץ כאן >>

מאמרים נוספים בנושא:

לטיפולי הבוטקוס המתקדמים שלנו